دلخوری حیدریان از تحمیل مدیرفنی تیم ملی/ عمادی: مشکلی با او ندارم

به گزارش ایسنا، محمدرضا حیدریان کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران در اردیبهشت ۱۳۹۷ به عنوان سرمربی تیم ملی زیر بیست سال ایران انتخاب شد تا در دومین دوره جام ملت‌های آسیا از عنوان قهرمانی ایران دفاع کند. اما با وجود گذشت ۶ ماه از انتخاب این مربی و در فاصله یک ماه تا شروع دور مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا، فدراسیون فوتبال هنوز قراردادی با او نبسته است. از طرفی گفته‌ می‌شود حیدریان به خاطر تحمیل عضو جدیدی در کادرفنی تیمش، از کمیته فنی دلخور بوده و حاضر به ادامه همکاری نیست.

این عضو جدید، مصطفی عمادی عضو کمیته فنی فوتسال است. کمیته فنی که به ریاست عباس ترابیان تشکیل می‌شود تنها یک کارشناس فنی دارد که آن هم خود عمادی بوده و در آخرین جلسه‌اش قرار شده او به عنوان مدیرفنی و سرپرست به محمدرضا حیدریان کمک کند!

مصطفی عمادی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره دلخوری حیدریان بابت حضور او در کادرفنی تیم ملی زیربیست سال گفت: اطلاعی دراین‌باره ندارم اما با آقا رضا هم هیچ مشکلی ندارم. اگر ایشان مساله‌ای دارد، خیلی شفاف به خودم بگوید. هر دوی ما به لحاظ سنی آنقدر بزرگ هستیم که بتوانیم درباره این مسائل باهم رو در رو صحبت کنیم.

او درباره اینکه ناراحتی حیدریان از کمیته فنی است توضیح داد: آن روزی که این انتخاب انجام شد، ناظم‌الشریعه هم در جلسه ما حضور داشت و استقبال کرد. اما نمی دانم بعدش چه اتفاقی افتاد. من حتی تلفنی با آقا رضا صحبت کردم و او چیزی به من نگفت. امیدوارم اگر مشکلی وجود دارد، خودش به من بگوید. آنقدر در تیم‌های پایه فوتسال سمت داشتم که نمی‌خواهم با حضورم در تیم ملی زیر بیست سال مشکلی ایجاد کنم.

این عضو کمیته فنی درباره ماندنش در این کمیته باوجود کناره گیری افرادی مثل شمس، صالح، رعدی و ابطحی توضیح داد: این افراد از کمیته فنی رفتند اما من به توصیه و تحکم استاد شمس در این کمیته هستم. من یکی دو بار به حسین شمس گفتم اگر شما می‌روید ما هم نباشیم. ایشان گفتند شما باش تا حرف ما به عنوان مربی به کمیته فنی انتقال پیدا کد.

عمادی همچنین درباره همسو بودن نظرات او با عباس ترابیان در کمیته فنی و نبود منتقد در این کمیته عنوان کرد: به هیچ وجه نظرات من و ترابیان همسو نیست. اتفاقا در مواقع بسیاری نظرات ما متفاوت بوده و پیشرفت نیز در تضاد آرا است. امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که دوستان دیگر مثل استاد شمس نیز در جلسات شرکت کنند. با این حال نظراتی که در کمیته فنی می‌دهم با دوستان فنی مشورت می‌کنم و تنها رای من تنها نیست.

او در پایان درپاسخ به این پرسش که آیا موضوع دعوت شمسایی به تیم ملی برای بازپس گرفتن رکورد آقای گلی در کمیته فنی مطرح شده است یا نه، گفت: دعوت شمسایی قبل از بازی های مقدماتی جام ملت ها مطرح شد اما چون بحث فنی نبود در کمیته فنی بررسی نشد و آن را به ناظم الشریعه ارجاع دادند. آقای ناظم الشریعه نیز در ابتدا استقبال کرد اما نمی‌دانم چرا موضوع مسکوت ماند.
 
انتهای پیام