مهاجم پدیده: با وجود محدودیت‌ها صدرنشین هستیم

یونس شاکری، مهاجم تیم فوتبال پدیده در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروزی تیمش برابر ذوب‌آهن در هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: بازی خوبی را مقابل شاگردان امید نمازی انجام دادیم و توانستیم پیش بیفتیم اما با این که ذوب‌آهن جبران کرد، ما تا لحظه آخر جنگیدیم و توانستیم بر جو ورزشگاه و تیم حریف غلبه کنیم و به برتری برسیم.

او ادامه داد: تیم ما در تمامی هفته‌های لیگ هجدهم خوب بازی کرده است و باخت هفته اول به پرسپولیس کاملا اتفاقی بود، هر چند که در آن دیدار هم بازی دست ما بود و یک پنالتی باعث شد شکست بخوریم. البته دست یحیی گل‌محدی روی نیمکت باز نیست اما با همین محدودیت‌ها بهترین نتیجه را گرفتیم و اکنون صدرنشین هستیم.

شاکری که زننده گل برتری شاگردان یحیی گل‌محمدی در دیدار با ذوب‌آهن بود و توانست خودش را در جدول گلزنان با سه گل زده به رده دوم برساند، درباره آقای گلی‌اش در لیگ هجدهم گفت: تیم ما دو بازیکن سه گله دارد. هم من و هم امین قاسمی‌نژاد تاکنون سه گل به ثمر رسانده‌ایم و این نشان دهنده هجومی بودن تیم ماست. پدیده تیم یک‌دستی است و هم از لحاظ ایجاد موقعیت و هم گلزنی جزو تیم‌های برتر لیگ هستیم. این نشان‌ می‌دهد صدرنشینی لیگ الکی نیست و حق پدیده است.

او اضافه کرد: من و قاسمی‌نژاد دقایق زیادی کنار هم بازی نکردیم اما خوشحالم که چنین همکاری در این دقایق کم بین ما وجود آمده است. امیدوارم بتوانم دقایق بیش‌تری به میدان روم اما مشکلی حتی با یک دقیقه بازی کردن هم ندارم. مهم نتیجه گرفتن تیم است و دستور مربی هر چه که باشد اجرا خواهیم کرد. هدف من تاثیرگذاری برای تیمم است و می‌خواهم هر چه که در چنته دارم رو کنم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده درباره رویارویی این تیم با تراکتورسازی پرمهره در هفته بعد و هدف تیمش در لیگ هجدهم تصریح کرد: برای ما مهم نیست با چه حریفی روبه‌رو می‌شویم بلکه بازی خودمان است که اهمیت دارد. امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند تا جو فوق‌العاده‌ای در استادیوم امام رضا به وجود بیاید. پیش‌بینی لیگ ما سخت است اما هدف ما قهرمانی است و تا لحظه آخر می‌جنگیم.

انتهای پیام

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *