لباس تیم ملی والیبال بانوان، تلاش برای بهبود شرایط یا انکار واقعیت

رویکرد مسئولان فدراسیون والیبال درباره وضعیت لباس تیم ملی بانوان بیشتر نهی و انکار بوده اما بررسی ابعاد ماجرا زوایای متفاوتی را آشکار می کند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، تیم ملی والیبال بانوان ایران که خود را برای مسابقه های جام کنفدراسیون والیبال زنان آسیا آماده می کند، مدتی است که اردوی خود را زیر نظر جواد مهرگان آغاز کرده است.

چندی پیش انتشار عکس هایی از تمرین های این تیم با واکنش ها و انتقادهایی مواجه بود زیرا در این تصاویر بازیکنان با لباس های متفاوت متعلق به خودشان در حال تمرین بودند.

این عکس ها به نوعی نشان دهنده این موضوع بود که فدراسیون والیبال بعد آغاز تمرینات همچنان برنامه ای برای فراهم کردن امکانات مناسب از جمله لباس یکدست برای تیم بانوان است را ندارد.

در حالی تیم ملی والیبال مردان از همان شروع تمرینات با لباس های یکدست در تمرینات حاضر شدند.

البته صدیقه کعبی زاده نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال دلیل یکدست نبودن لباسها را حضور بازیکنان در اردوی انتخابی ذکر کرد، و با بیان این موضوع که در هیچ جای دنیا در اردوی انتخابی به بازیکنان لباس یکدست نمی دهند، از سفارش لباس برای اردوی بعد تیم ملی که همراه با بازیکنان منتخب برگزار می شود، خبر داد.

اما ضیایی رییس فدراسیون والیبال در واکنش به این موضوع با بیان اینکه لباس ها باید در مسابقات رسمی یکدست باشد و ملاک عمل تمرین های تیم نیست، حوزه فعالیت والیبال بانوان را مستقل اعلام و پاسخگویی به سوالات مربوط به این حوزه را به مسئولان والیبال بانوان ارجاع داد.

تمام این مسائل در حالی روی داد و به عنوان تیتر اول رسانه های والیبال تبدیل شد که پیش از این در ادوار گذشته هرگز تیم ملی والیبال ایران از نظر تامین لباس دچار مشکل نشده بود.

با این وجود فدراسیون والیبال به جای پذیرش انتقادهای مطرح شده و تلاش برای رفع این مشکل ها، جملات سخیفی نسبت به منتقدان مطرح کرد.

ضیایی گفت: ما بهترین امکانات را برای آنها فراهم کرده ایم.

آنهایی که این حرف ها را می زنند مرض دارند و از خدا می خواهم که آنها را شفا بدهد! البته عکس هایی که از تمرین سایر تیم ها و حریفان ایران در شرق آسیا منتشر شده گویای این است که بر خلاف ادعای نایب رییس فدراسیون لباس یکدست در تمرینات در همه جای دنیا دیده می شود.

کلید واژه ها: فدراسیون والیبال – والیبال – فدراسیون – تیم ملی والیبال – والیبال بانوان – لباس – بانوان – تیم ملی – بازیکنان – رییس فدراسیون – رییس فدراسیون والیبال – تیم ملی والیبال ایران – والیبال بانوان ایران – هایی – ایران – مسئولان – انتخابی – والیبال ایران – متفاوت – والیبال زنان – انکار – واکنش – کنفدراسیون – آسیا – مشکل – منتقدان – مسابقات – واقعیت – برنامه – بهترین

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *