ضیایی: مشکلات زبان انگلیسی، بحث انحرافی است

ایرنا- «احمد ضیایی» رییس فدراسیون والیبال، با بیان اینکه «مشکلات تسلط بر زبان انگلیسی، بحثی انحرافی است» گفت: به اندازه حل مشکلات و فراخور نیازم، – تهران- ایرنا- احمد ضیایی رییس فدراسیون والیبال، با بیان اینکه مشکلات تسلط بر زبان انگلیسی، بحثی انحرافی است گفت: به اندازه حل مشکلات و فراخور نیازم، انگلیسی بلدم.

مشکل زبان انگلیسی ضیایی زمانی مطرح شد که وی چند روز قبل همراه با سعید درخشنده مسئول کمیته رویدادهای خارجی فدراسیون والیبال، برای شرکت در اجلاس لیگ ملت های جهان راهی سوییس شد.

این در حالی است که در سال های قبل، محمدرضا داورزنی به عنوان رییس وقت فدراسیون به تنهایی راهی این اجلاس می شد.

برخی مدعی شده اند، رییس فدراسیون به دلیل عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی، درخشنده را در این سفر با خود همراه کرده است.

ضیایی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا در این باره گفت: قرار بود همراه داورزنی به سوییس سفر کنم تا جنبه معارفه من نیز باشد، اما به دلیل مشغله معاون وزیر ورزش، این امکان فراهم نشد و همراه با درخشنده به سفر رفتم که از سال ها قبل فردی شناخته شده در مجامع بین المللی والیبال است.

رییس فدراسیون والیبال گفت: این مسائل، بحث های بی سر و ته و انحرافی است که از مشکلات شخصی آدم ها ناشی می شود.

چون منافع بعضی ها را در فدراسیون قطع کرده و قطع خواهم کرد و اجازه نمی دهم به زیاده خواهی های خود برسند، با لشکرکشی، چنین مسائلی را مطرح می کنند.

** خودمان بازیکنان تیم ب را انتخاب کردیمبه دلیل نزدیک بودن زمان برگزاری مسابقات قهرمانی جهان و بازی های آسیایی 2018، فدراسیون والیبال تصمیم گرفته است تیم ب را به بازی های آسیایی اعزام کند.

اما در حالی که کمتر از سه ماه تا این مسابقات باقی مانده سرمربی تیم مشخص نیست و از سوی دیگر، اسامی بازیکنان این تیم برای شرکت در مسابقات، به کمیته ملی المپیک و ستاد اجرایی بازی های آسیایی ارسال شده است.

ضیایی در پاسخ به این سوال که چه کسی و با چه معیاری بازیکنان این تیم را انتخاب کرده است؟ گفت: ما در جمعی، حدود 40 تا 50 بازیکن را انتخاب کردیم که کسی از قلم نیفتد.

وی درباره معرفی سرمربی این تیم و احتمال ادامه همکاری با خوان سیچلو نیز خاطرنشان کرد: منتظریم بازی های تیم باشگاهی سیچلو در سری B ایتالیا به پایان برسد تا به ایران سفر کند و درباره این موضوع مذاکره کنیم.

اما نکته مهم این است که هر کسی سرمربی تیم ب باشد، در فرصت کوتاهی که از پایان لیگ ملت های جهان تا آغاز بازی های آسیایی دارد، نمی تواند معجزه کند.

کلید واژه ها: فدراسیون والیبال – فدراسیون – زبان انگلیسی – بازی های آسیایی – رییس فدراسیون – والیبال – انگلیسی – مشکلات – بازی – مشکل – بازیکنان – مسابقات – همراه – زبان – انتخاب – ایرنا – کمیته ملی المپیک – مسابقات قهرمانی – محمدرضا داورزنی – داورزنی – جهان – قهرمانی جهان – ستاد اجرایی – اجلاس – سوییس – بین المللی – قهرمانی – ایتالیا – دوشنبه – المپیک

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *